Akcja „Bezpieczne Wakacje 2026”

W dniu 22 czerwca 2026 r. w Parku Miejskim  w Zgierzu odbyła się kolejna edycja akcji „Bezpieczne Wakacje”. Uczniowie zgierskich szkół mogli spotkać się z funkcjonariuszami Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej w Zgierzu, poznać zasady bezpiecznego wypoczynku oraz zobaczyć z bliska sprzęt wykorzystywany podczas codziennej pracy ratowników i funkcjonariuszy.

Skip to content